Utylizacja mebli Gdańsk
Wywóz starych mebli do zakładu utylizacji

Utylizacja mebli Gdańsk to usługa bardzo często łączona z przeprowadzką. Relokacja mienia, to z całą pewnością bardzo dobra okazja, do pozbycia się starych i niepotrzebnych mebli, ale także innych rzeczy, których nie chcemy już przewozić do nowego mieszkania. Ponieważ są dwie możliwości przekazania odpadów, to przede wszystkim należy dostosować rozwiązanie do własnych potrzeb. Pierwsza możliwość to wystawki organizowane przez Urząd Miasta. Zaletą tego rozwiązania jest to, iż są to wystawki darmowe. Natomiast wadą wystawek, organizowanych przez miasto jest to, że odbywają się niezbyt często. Poza tym, meble należy samemu wynieść na miejsce zbiórki.

Utylizacja mebli Gdańsk
Utylizacja mebli Gdańsk
Utylizacja mebli

Drugie rozwiązanie, to opcja przygotowana przez naszą firmę Przeprowadzki Gdańsk. Oferta szczególnie korzystna dla tych, którzy nie mogą czekać, a nie mają miejsca na przechowanie mebli lub zwyczajnie nie mogą sami przenosić ciężarów. Nasza usługa polega na tym, że podstawiamy samochód i pracowników pod wskazany adres. Znosimy meble, ładujemy na samochód i wywozimy do zakładu utylizacji. Przede wszystkim odbieramy niepotrzebne meble, sprzęt agd/rtv, ale także inne odpady o dużych gabarytach.

Wynoszenie mebli

Wynoszenie mebli Gdańsk, to usługa polegająca na wynoszeniu mebli do utylizacji, które następnie zostaną odebrane przez Zakład Oczyszczania Miasta. Jeżeli meble będą wymagały demontażu, to oczywiście jesteśmy przygotowani na taką okoliczność, zdemontujemy i wyniesiemy odpady wielkogabarytowe. Dotyczy to szczególnie mebli kuchennych, zabudowanych szaf, mebli wykonanych na zamówienie, łóżek sypialnianych itp.

Wnoszenie mebli

Wnoszenie mebli Gdańsk, to usługa bardzo często łączona z usługą wynoszenia mebli do utylizacji. Zdarza się, że nasi klienci zamówią meble w sklepie internetowym, w takim przypadku przyjedziemy i wykonamy dwie usługi. Wyniesiemy i odbierzemy stare meble, a w razie potrzeby, także zdemontujemy np. szafy lub inne meble w zabudowie. Po oczyszczeniu mieszkania z odpadów wielkogabarytowych, wniesiemy nowe meble i jeżeli będzie taka potrzeba, pomożemy w złożeniu.

W przypadku pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

Ocena 5/5 na podstawie 83 opinii klientów.